Я - класний керівник



             



Незабутня екскурсія

Чудового осіннього дня  24 жовтня  2015 року учні Люботинської гімназії № 1  здійснили екскурсію до столиці нашої країни, Києва. Наша екскурсія почалася з огляду найстаровиннішої пам’ятки – Києво - Печерської Лаври.  Ми побачили Софійський собор, пам’ятник Богдану Хмельницькому, побували у музеї Слави, катались на фунікульорі, побували на Андріївському узвозі, бачили навіть будиночок, який описує Булгаков у своєму романі «Біла гвардія». Там же, на Андріївському узвозі, ми придбали невеличкі сувеніри на пам’ять, і тепер, дивлячись на них, завжди будемо пригадувати той незабутній  день, що  провели у Києві.


Патріотичне виховання 2015/2015 навчальний рік

КОНЦЕПЦІЯ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ

складає основу для внесення змін і доповнень до чинного законодавства України,
управління і фінансування, структури та змісту системи освіти.


Інформаційно-аналітичний вісник 8-Б класу 
Люботинської гімназії № 1
Вісник № 1 від 25.09.2015


Вісник № 2 від 29.10.2015




Вісник № 3 від  30.11.2015



Вісник № 5-6, 2016


Робота над класно-родинним літописом





Золоті правила класного керівника

1. Бути особистістю, до якої діти тягнутимуться.

2. Вчитель повинен викликати любов і повагу дітей до себе. А це можливо, коли він сам любить, поважає та піклується про кожну дитину, й у стосунках з нею чесний і відвертий.

3. У вчителя не має бути „любимчиків”, тоді дитина прислухатиметься до порад такого вчителя, виконуватиме його прохання, ділитиметься з ним найсокровеннішим.

4. Учитель має бути веселим, жартами підтримувати і заохочувати позитивне. Це наближає його до дітей і зберігає його серце та нерви у порядку.

5. Вчитель повинен правильно використовувати свій час, щоб поповнювати запас енергії завдяки природі, мистецтву.

6. Вчителю слід завжди бути доброзичливим. Немає в дитині нічого такого, що вимагало б жорстокості. Зло перемагають добром, любов’ю. Вчитель повинен бажати дитині лише добра, виховувати в неї добро своїми власними вчинками, і вона відповість тим самим.

7. Учителю варто читати більше наукової літератури. З такою людиною дітям завжди цікаво.
8. Завдання вчителя, як особистості: „знайди себе в собі”, підкори себе собі, оволодіти собою і допомогти дітям зробити те саме.

9. Учитель повинен володіти мистецтвом  індивідуальних бесід з дитиною, вміти вислухати її, підтримати в ній вогник самоповаги.

10. Класний керівник має створити доброзичливий учнівський колектив, в якому кожна дитина пам’ятає, що поруч з нею людина, з інтересами якої треба рахуватися.

11. Педагог має бути річкою, в якій зливається гаряче серце й холодний розум, не допускати поспішних, непродуманих рішень, не залежати від настрою.

12. Вчителю слід дорожити довір’ям дитини, любити її, захищати, поважати її почуття. Тоді між учителем і дітьми складатимуться доброзичливі, щирі стосунки. Педагог повинен берегти найвище благо: людську гордість, недоторканість особистості, гідність дитини.
(Із ресурсів  Інтернет)







Комментариев нет:

Отправить комментарий